Birinci sınıf öğretim düzeyinden üniversite hazırlık kitapları düzeyine kadar bir çok yayına sahip olan BiNot Yayınları; ders, sınıf ve hazırlık yayınları sektörünün zirvesini kendine hedef olarak belirlemiş, kaliteli, rehber ve öncü anlayışıyla sadece yayınevi olarak da kalmayıp etüt-kurs merkezlerine kadar uzanacak olan bir eğitim dünyası oluşturmak vizyonuyla yola çıkmıştır.

 

TÜM ÖĞRETİM DÜZEYLERİ

BiNot Yayınları, birinci sınıftan başlayarak üniversite sınavlarına hazırlığa kadar geniş bir eğitim düzeyine hitap etmek için yola çıktı. ürün yelpazesinde bir çok güncel ve yenilikçi konsepte de yer veren BiNot Yayınları eğitim sektörüne katma değer katarak yoluna devam ediyor.

 

GÜNCEL MÜFREDAT

BiNot Yayınları değişen müfredat ve konuları sürekli takip eder. Her ders, sınıf grubu ve sınavlarda değişen müfredatlara anında çözüm üretir ve entegre olur.

 

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE

BiNot Yayınları, Türkiye’nin her yerinde bayi ve dağıtımcı ağıyla vardır. Her ilde satış kanalları ile sizlere ulaşan BiNot Yayınları bayi ve satış kanalını artırarak ulaşamadığı yerlere de kitaplarını ulaştıracaktır.

 

DİJİTAL DÜNYAYA ENTEGRE

BiNot Yayınları, sadece basılı değil dijital platformlarda da öğrenciler için her zaman kaliteli sistemler ve içerikler üretir. Ve yenilikçi yapısıyla sektörde öncü olur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR